Doručení do Vánoc? Ještě to stihneme

Bude to těsné, ale možnosti tu ještě jsou.

Osobně – zásilku je možné vyzvednout v sídle firmy Moje výbavička s.r.o. (Líšnice 270, 252 10, naproti vjezdu na golf), stačí jen zavolat na 775606365 a dohodnout se. Zboží vydáváme až do 23. 12. 2017

Zásilkovna – populární dopravce za populární ceny garantuje doručení u zásilek, které si u nás objednáte a zaplatíte do neděle 17. 12. 2017. Tak šup šup!

DPD – slibuje doručení do druhého dne, ale zároveň doporučuje počítat v předvánočním čase s komplikacemi; svůj balíček můžete dostat ještě 23. 12. 2017; prosíme počítejte s tím, že balíček kurýrní službou odesíláme následující pracovní den po zaplacení! Nemáte-li banku FIO (to se nám peníze přičtou téměř obratem), počítejte se dvěma až třemi dny převodu. Spěcháte-li, vyberte platbu kartou nebo na dobírku.

Česká pošta – nejoblíbenější český dopravce radí nechat si zásilku poslat nejpozději 19. 12. 2017, aby na Štědrý den byla tam, kde má. Situace na poštách je v prosinci tradičně katastrofální, proto doporučujeme zvolit doručení na poštu (stačí do poznámky v objednávce napsat vybranou pobočku), svou zásilku bedlivě sledovat a opět myslet na to, že platba převodem může pár dní zabrat.

doruceni-do-vanoc

Těšíme se na Vaše objednávky a přejeme pevné nervy v předvánočním čase!