Novinky

Pyžamožrouti

Každé ráno stejné, ustel si postel, odnes si pyžamo, vyčisti si zuby...a co z toho:-) Jdu ustlat postel, pyžamo dám pod polštář, naženu ho do koupelny a vyčistím mu zuby. Lámala jsem si hlavu nad tím, jak to vymyslet, aby ho to bavilo, aby si chtěl sám uklidit...až jsme se seznámili s pyžamožroutem. Pověsili jsme ho na postýlku a teď už jen stelu postel a naháním ho do koupelny...hezky pěkně pomalu, zas nemůžu chtít zázraky. Ale doopravdy..těší se, až se vysvleče..nakrmí pyžamožrouta a zapne mu tlamičku a moc dobře ví, kde to svoje pyžamko večer zase najde:-) Zkuste a uvidíte, že to funguje. Máme vzory pro holčičky i chlapečky. Jen si vybrat. Pyzamozrout_medvidci

Nahřívací polštářky ŇufŇuf

Naší další novinkou pod značkou ŇufŇuf jsou pohankové, nahřívací polštářky. Vsadili jsme na námi oblíbenou černobílou kombinaci, našli skvělou látku a vrhli se na to. Doufáme, že výsledek potěší nejen maminky, ale hlavně miminka a jejich bolavá bříška. Široké využití polštářků však ocení celá rodina. 

Koukněte na veliký výběr motivů (a to jsme ještě neskončili, ty hlavní, ručně malované, ty teprve chystáme:-)

 

Provoz o Vánocích

Vánoce jsou svátky klidu a míru, a tak i my odpočíváme. Aby Vás to nepřekvapilo, tak tady máte náš plán:

19-20.12. - vyřizujeme poslední objednávky, garantujeme doručení do Vánoc, pouze pokud se pro ně zastavíte, jinak až po Novém roce

23.12. - rádi Vás zachráníme osobním předáním zásilek v Líšnici

24. - 26.12. - máme volno, nepracujeme, neodpovídáme

27.12. - 28.12. - pokračujeme v rekreaci, ale je možné nás zastihnout na telefonu 724 040 296 nebo na mailu info@mojevybavicka.cz

29.12.-1.1.2019 . - máme volno, nepracujeme, neodpovídáme

trochu-ucty-lina-matka

No a potom už se do toho vrhneme zase naplno;)

Šijeme na zakázku

Máme pro Vás novinku. Rozhodli jsme se Vám zprostředkovat naše šití, vyberte si co se Vám líbí a my Vám to ušijeme. Chcete hnízdečko, mantinel, peřinky či nějaké jiné doplňky do dětské postýlky, dejte nám vědět a my Vám uděláme návrh. Vybereme spolu materiál (šijeme výhradně z kvalitních materiálů atestovaných pro děti do 3 let) a uděláme cenovou kalkulaci. Stačí kliknout a objednat zde. Detaily domluvíme po objednávce. Chceme Vám naší značku ŇufŇuf ukázat ve "vší" parádě.

Jak dlouho nám to trvá? Zhruba 3 týdny - než objednáme materiál, než doladíme všechny detaily, samozřejmě se snažíme zakázku zhotovit co nejdříve, ale nikdy ne na úkor kvality. 

Z čeho šijeme? Vždy z kvalitních bavlněných pláten, které splňují atesty pro děti. na-zakazku

Kde je možné si zakázku vyzvednout? Buď osobně na smluvené adrese, či je možné zboží zaslat Vámi vybraným dopravcem. Balíme do praktických látkových pytlů:-) 

Těšíme se na Vaše požadavky, za team Mojevýbavička.cz  Monika

Didaktické hračky

Znáte pojem didaktické hračky? Rozhodli jsme se zaměřit i na starší děti, a hledali jsme zboží, které by zapadlo do našeho konceptu a našli jsme. Našli jsme pro ně právě Didaktické hračky. Tyto hračky spojují hraní a učení, což je pro děti velmi důležité. S pomocí těchto hraček  děti  získávají nové vědomosti, rozvíjí se jejich fantazie, zdokonalují jemnou motoriku ručky a také pozitivně ovlivňují vývoj dítěte. Didaktická hračka dítě jen tak neomrzí a dokáže ho zabavit na dlouhé období. Kupte svým dětem hračku, která dítěti pomůže být šikovnější a chytřejší. Vybrali jsme pro Vás různé dřevěné vkládačky a pexesa. Děti se naučí jaké ryby plavou v našich řekách, které houby najde u nás v lesích, nebo z jakých stromů jsou listy, které nám padají na podzim na hlavy. Uvidíte, že je nebudete moci odtrhnout. 

Hodiny do každé rodiny :-)

Jsou roztomilé, jsou praktické, jsou spolehlivé. A ještě ke všemu vyrobené zlatýma českýma rukama. Zamilovali jsme se do nástěnných hodin do dětských pokojíčků od firmy Tobise.

Sladké ovečky, losi přímo ze severu nebo velryby pro malé námořníky ozdobí každé dětské království. Nebo je libo třeba traktor či sovičku? Vybírat můžete z typu s kyvadlem (třeba ve formě potápěče ve velrybím úsměvu) i bez něj.

Hodiny jsou vyrobené z kvalitní ale lehké březové překližky. Barvené jsou vodou ředitelnými netoxickými barvami. Uvnitř tepe spolehlivý quartzový strojek poháněný tužkovou baterií. Ten je sice z Německa, ale srdcem i duší je Čech (aneb zdravíme milovníky Járy Cimrmana!).

Najděte si ty pravé hodiny přesně pro Váš pokojíček!

Hodiny s kyvadlem si prohlédněte zde.

Klasické nástěnné hodiny najdete zde.

Maminky pohladí po duši, nejmenším dětem udělají radost a těm, které už za chvíli čekají školní lavice, usnadní pochopit ten podivný pohyb dvou hubených kovových tyček po nesmyslných číslicích:)

 

GDPR

Milý naši zákazníci,

ani nám se nařízení GPDR nevyhnulo, a tak nám dovolte
abychom Vás v souladu s nařízením Evropského Parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 - General Data Protection Regulation (GDPR) informovali o změnách v našich smluvních dokumentech.

Aktuální verzi "Obchodních podmínek" a "Podmínky ochrany osobních údajů a zpracovatelská smlouva" naleznete zde.

 

Nové hrací podložky od Ňuf ňuf

Hledáte alternativu k hracím dekám? Něco, co neklouže a kde může malý cvrček v teple a pohodlí ležet a hrát si, nebo pak větší sportovec trénovat lezení po čtyřech a starší raubíř stavění věží z kostek? Mrkněte se na hrací podložku od Ňuf ňuf.

Je 2 cm silná, 100 cm široká a 150 cm dlouhá. Má pratelný potah, díky kterému je údržba rychlá a snadná. Hodí se od prvních měsíců, kdy se doporučuje, aby děťátko začalo na zemi trávit co nejvíc času a trénovalo pohyby, až snad po pubertu, kdy se výrostci rádi všude válí. Skutečně - je dostatečně měkká, aby netlačila, ale dost pevná na to, aby se proměnila v domácí žíněnku:)

Brzy dostupné i v dalších designech - šedomodré trojúhelníky a černobílá teepee!

NUF-hraci-podlozka-cernobila(3)

Stránka 1 z 4 - 32 položek celkem